Çekmeköy Yangın Kapısı

 

Bazen bir Panik Cihazı veya Crash Bar olarak adlandırılan bir çıkış cihazı, bir çapraz çubuk veya itme rayı kullanılarak dışarıya açılan bir çıkış kapısının içinden çalıştırılan ve genişliğinin en az yarısına kadar uzanan mekanik kapı donanımıdır.

 

Can güvenliği yasasına göre, bir çıkış cihazı, cihazı nasıl çalıştıracağına dair önceden bilgi sahibi olmadan daima kapıyı açmalıdır. Çapraz çubuk veya itme rayı üzerindeki herhangi bir yatay kuvvet kapıyı serbest bırakacaktır. Panik barlı yangın kapısının önemi o zaman anlaşılmaktadır. Karaboğa mühendislik olarak en uygun fiyat aralıkları ile kaliteli panik barlı yangın kapısı hizmeti sunmaktayız.

 

Panik barlı yangın kapısı imalatı

 

Kalabalık mekânlarda olan yangın kapılarının acil durumlarda her zaman binadan çıkan kişilerin yönüne doğru açılmalı ve her zaman alanın içinden serbestçe çalıştırılabilmelidir. Ancak dışarıdan erişimi engellemek için kilitlenebilirler. Karaboğa mühendislik olarak imalatında en kaliteli panik barlı yangın kapılarını sunmaktayız.

 

Panik barlı yangın kapısı fiyatları

 

Panik barlı yangın kapısı ile yangından en kısa sürede insanları tahliye etme özelliği taşır. Çünkü kapı kendiliğinden kapanarak içerde duman birikmesine izin vermez. Panik barlı yangın kapısı yapılacak yere göre fiyat farklılığı içermektedir. Bu konuda detaylı bilgi için karabogamuhendislik.com  ile iletişime geçebilirsiniz

 

Panik barlı yangın kapısı firmaları

 

Panik barlı yangın kapısı, yangına dayanıklı bir açıklık ve bir çıkış cihazı gerektirdiğinde, yangın kapısının her zaman kapandığında kilitlenmesini sağlayacak şekilde yangın çıkış donanımı kurulmalıdır. Kapı Tertibatlarının Güvenlik Pozitif Basınçlı Yangın Testleri için UL 10C Standardının gereksinimlerini geçmesini gerektirir. Bu yüzden sadece güvenebileceğiniz firmalardan panik barlı yangın kapısı almanızı tavsiye ederiz. Karaboğa mühendislik olarak alanında en çok güvenilen firma olarak en kaliteli hizmeti veriyoruz.

 

Çekmeköy Yangın Kapısı

Ani yangın müdahalesinde yangın kapıları insanları kurtarmada kilit rol oynamaktadır. Yangın kapılarının en özelliklerinden biri yangın esnasında bu kapıların hemen ulaşılabilir ve açılabilir olmasıdır. Karaboğa mühendislik firmamız Çekmeköy yangın kapısı alanıyla istenilen kaliteli yangın kapısını sunmaktadır. Genel amacımız Çekmeköy yangın kapısı alanıyla kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Yangın kapısının özellikleri

Yangın kapısının istenilen kalitede olması gerekmektedir. Bunun yanında yangın kapısının piyasada krem rengi, beyaz, kırmızı ve gri rengi vardır. Yangın kapının genişliği 80 cm olmalı ve yüksekliği ise 200 cm az olmamalıdır. İstediğiniz renk ve ebatta Karaboğa mühendislik firmamız Çekmeköy yangın kapısı size sunmaktadır. Karaboğa mühendislik firmamızla Çekmeköy yangın kapısı alakalı detaylı bilgi için karabogamuhendislik@gmail.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yangın kapısında bulunması gerekenler

Çekmeköy yangın kapısı, yangın kapılarında bulunması gereken özelliklere ek olarak size en uygunfiyata ve modele göre hizmet sunar. Yangın kapısında bulunması gerekenler nelerdir?  Yangın kapısında bulunması gereken birtakım özellikler vardır.

Bu özellikler yönetmeliklere göre bulunması gereken aksesuarlardır. Örneğin panik bar, yangın kapısında bulunması zorunlu aksesuardır. Böylece yangın esnasında en kısa sürede yangın kapısı açılır. Buna ek olarak yönetmeliğe göre yangın kapıları kendiliğinden kapanmalıdır. Bu yüzden yaylı menteşe yangın kapılarında bulunmalıdır.

Buna ek olarak duman sızdırmaz fitil de yangın kapılarında bulunmalıdır. Çekmeköy yangın kapısı duman sızdırmaz özelliğine sahiptir.